Inovatívna sušička Samsung AirDresser mení pohľad na starostlivosť o bielizeň
Novinky
2022-03-04 21:00:44

Inovatívna sušička Samsung AirDresser mení pohľad na starostlivosť o bielizeň

Premýšľali ste niekedy o tom, aké by to bolo mať sušičku priamo v šatníku? Zoznámte sa so sušičkou bielizne Samsung AirDresser DF60A8500CG/E2, ktorá vyzerá inak, ako bola zrejme vaša doterajšia predstava o sušičkách. AirDresser sa dá integrovať priamo do šatníka, kde sa pravidelne postará o vysušenie bielizne, jej osvieženie a tiež odstraňovanie zápachu a dezinfekciu odevov podľa vašich potrieb.

 

Zlikviduje až 99,9 % baktérií, vírusov a 100 % prachových roztočov. A keďže sa hrdí tým, že sa o oblečenie postará komplexne, môžete sa tešiť na krásne vyhladené kúsky.

Do vnútorného objemu tejto inovatívnej sušičky sa vojdú maximálne 3 bundy a 3 páry nohavíc. Pracuje efektívne, ticho a bez rušivých vibrácií. S pomocou inteligentných technológií dokáže vyhodnotiť najčastejšie používateľské návyky, a zároveň snímať zostatkovú vlhkosť v oblečení a prispôsobovať tomu svoj chod. Za zmienku stojí tiež funkcia odvlhčovania, pri ktorej nasaje do seba vlhký vzduch v šatníku a vráti ho naspäť vysušený. AirDresser je jednoducho navrhnutý tak, aby poskytol vašim odevom tú najlepšiu starostlivosť!

 

Počítače a notebooky

Domáce spotrebiče

Krása a zdravie

Pre deti a bábätká

Domov

O nás

Kontakty a otváracia doba